Aktualności
Obrazek dla aktualności
25.06.2011 | Konferencja w Łodzi: Obrzęk chłonny: przyczyny i zagrożenia

W dniu  25 czerwca odbyła się w gościnnej auli Instytutu Elektroniki Politechniki Łódzkiej konferencja pt. Obrzęk chłonny: przyczyny i zagrożenia. więcej »

Obrazek dla aktualności
14.06.2011 | Spotkanie szkoleniowo - informacyjne w Ustrońskim Centrum Rehabilitacji Onkologicznej i Limfologii

W bardzo przyjemnej, wiosennej aurze eksperci kampanii "Życie po mastektomii" gościli na spotkaniu informacyjno-szkoleniowym z kuracjuszkami "Rosomaka". więcej »

Obrazek dla aktualności
13.06.2011 | Spotkanie szkoleniowo - informacyjne w Sosnowcu

Na zaproszenie Zarządu Sosnowieckiego Stowarzyszenia Amazonek "Życie" odbyło się spotkanie ekspertów Kampanii z licznie przybyłymi Paniami. więcej »

Obrazek dla aktualności
06.06.2011 | Wizyta szkoleniowa w cieszyńskim Stowarzyszeniu Amazonek

Tym razem zaproszono nas do Cieszyna. Licznie przybyłe Panie bardzo ciepło przyjęły przekazane informacje dotyczące wyboru bielizny jako elementu profilaktyki przeciwobrzękowej. Zapoznały się z uwagą i zainteresowaniem współczesnymi rozwiązaniami w dziedzinie protetyki piersi po zabiegach oszczędzających i rekonstrukcji piersi. Z największym zainteresowaniem jednak uczestniczyły w prezentacji specjalnego zaopatrzenia protetycznego dla Pań cierpiących z powodu obrzęku limfatycznego. Tradycyjnie już sporą część spotkania poświęciliśmy informacjom dot. profilaktyki przeciwobrzękowej. Cieszymy się bardzo, że kampania "Życie po mastektomii" znalazła uznanie wśród Mieszkanek Śląska Cieszyńskiego. więcej »

Obrazek dla aktualności
18.05.2011 | Wizyta szkoleniowa w Federacji Stowarzyszeń "Amazonki" w Poznaniu

Tym razem specjaliści kampanii "Życie po mastektomii" gościli w siedzibie Federacji Stowarzyszeń "Amazonki" w Poznaniu. W spotkaniu zorganizowanym na zaproszenie Zarządu uczestniczyło liczne grono Pań, a wśród nich między innymi poznańskie Wolontariuszki. więcej »

Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8