Aktualności
Obrazek dla aktualności
10.05.2011 | Spotkanie szkoleniowo - informacyjne w Olsztynie w ramach kampanii "Życie po mastektomii"

Na zaproszenie Zarządu Olsztyńskiego Towarzystwa Kobiet Po Mastektomii „AMAZONKI”, odbyło się na terenie Szpitala MSWiA spotkanie szkoleniowo - informacyjne w ramach kampanii "Życie po mastektomii". więcej »

Obrazek dla aktualności
12.04.2011 | Spotkanie szkoleniowo - informacyjne w Ustrońskim Centrum Rehabilitacji Onkologicznej i Limfologii "Rosomak"

Po raz kolejny eksperci kampanii „Życie po mastektomii” gościli na spotkaniu informacyjno-szkoleniowym z kuracjuszkami „Rosomaka”. więcej »

Obrazek dla aktualności
22.03.2011 | Spotkanie szkoleniowo - informacyjne w Ustrońskim Centrum Rehabilitacji Onkologicznej i Limfologii "Rosomak"

To już kolejne z cyklu spotkań z kuracjuszkami „Rosomaka” w ramach  kontynuacji programu szkoleniowego kampanii "Życie po mastektomii", kierowanego do Amazonek - kuracjuszek "Rosomaka". więcej »

Obrazek dla aktualności
15.03.2011 | Spotkanie szkoleniowo - informacyjne w ramach kampanii "Życie po mastektomii"

Na zaproszenie Pani Danuty Cyzman, Szefowej Lubelskiego Stowarzyszenia Kobiet Po Mastektomii AMAZONKA, niezwykle prężnie działającego już od 20 lat, odbyło się spotkanie szkoleniowo - informacyjne w ramach kampanii "Życie po mastektomii". więcej »

Obrazek dla aktualności
17.02.2011 | Nowy Sącz - kolejny przystanek na trasie kampanii "Życie po mastektomii"

Kolejnym przystankiem na trasie kampanii "Życie po mastektomii" był malowniczy Nowy Sącz, gdzie na zaproszenie Koła Amazonek zorganizowane zostało w dniu 07 lutego 2011 spotkanie szkoleniowo-informacyjne. więcej »

Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8