Aktualności
Obrazek dla aktualności
07.12.2010 | Spotkanie szkoleniowe dla Amazonek w Gryfinie k/Szczecina

Dnia 7 grudnia 2010 r., na zaproszenie naszego klienta, firmy Ortofach ze Szczecina, mieliśmy przyjemność gosić w Gryfińskim Klubie Amazonek.  więcej »

Obrazek dla aktualności
24.11.2010 | Spotkanie szkoleniowe w Będzińskim Kole Amazonek

Na zaproszenie Koła Amazonek w Będzinie, zorganizowaliśmy spotkanie szkoleniowe w ramach kampanii "Życie po mastektomii". więcej »

Obrazek dla aktualności
23.11.2010 | Kolejne spotkanie szkoleniowo-informacyjne w Sanatorium Uzdrowiskowym "Elektron" w Ustroniu

W ramach cyklu spotkań szkoleniowo - informacyjnych dla Kuracjuszek Senatorium "Elektron" odbyło sie kolejne spotkanie w ramach kampanii "Życie po mastektomii". więcej »

Obrazek dla aktualności
17.11.2010 | Spotkanie szkoleniowo - informacyjne w Ustrońskim Centrum Rehabilitacji Onkologicznej i Limfologii "Rosomak"

Na ponowne zaproszenie kierownictwa medycznego Centrum Rehabilitacji, przybyliśmy z kontynuacją programu szkoleniowego kampanii "Życie po mastektomii", kierowanego do Amazonek - kuracjuszek "Rosomaka". więcej »

Obrazek dla aktualności
16.11.2010 | Spotkanie szkoleniowe dla Amazonek we Wrocławiu

Na zaproszenie Stowarzyszenia Femina Fenix, niezwykle prężnie działającego pod kierownictwem Pani Elżbiety - Magdaleny Salomon, odbyło się spotkanie szkoleniowo - warsztatowe w ramach kampanii "Życie po mastektomii".   więcej »

Wybierz stronę: 1 2 3 4 5 6 7 8